Довідка про водійський стаж

Довідка про водійський стаж в Україні, що містить відомості про факт видачі посвідчення водія, про відсутність або наявність фактів позбавлення водійського посвідчення.

Отримати дистанційно.

Подзвонити в бюро перекладів Львів

+38(067)8673107

Відправляємо за кордон.

  • апостиль
  • переклад
  • відправка “Новою поштою”

Довідка про наявність водійського стажу в Україні,часто вимагається при заміні водійського посвідчення в Канаді, США і країнах Європи. Також довідка із зазначенням про відсутність або наявність фактів позбавлення водійського посвідчення часто необхідна для страхових компаній як опосередкований доказ безаварійного водіння (відсутності серйозних порушень, що призвели б до позбавлення). Замовлення довідки про водійський стаж відбувається повністю дистанційно, Ви можете бути за кордоном.  Готовий документ, ми за необхідності легалізуємо шляхом проставлення печатки Апостиль, і після цього робимо переклад на потрібну мову.

Строки очікування -близько 10 робочих днів.

Для США/Канади апостиль не потрібен – ми робимо нотаріально засвідчений і сертифікований переклад.

Довідка про водійський стаж
Довідка про водійський стаж

Для Словаччини – ставимо апостиль – а переклад вже замовляється безпосередньо в Словаччині самим клієнтом.

Також витребовуємо, в разі потреби документи РАЦС, рішення суду, довідки про несудимість. Ставимо апостиль через афідевіт практично на будь-які документи.

Довідка для водіїв може бути затребувана при іміграції в іншу країну, при отримання страхового полісу. При влаштуваштуванні на роботу водієм, а також, для інших потреб.

Довідка про водійський стаж видається на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру МВС станом на дату подачі заявки.

Якщо реєстр містить відомості про позбавлення водійського посвідчення, то такі відомості відображаються в довідці.

Довідка про стаж водіння в Україні, включно з відомостями про дати видачі посвідчення водія і окремих категорій, про відсутність або наявність фактів позбавлення водійського посвідчення.