ДОКУМЕНТ ПРО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ФАКТУ ЖИТТЯ – ЛЬВІВ

СЕРТИФІКАТ (СВІДОЦТВО) ПРО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ФАКТУ ЖИТТЯ або Certificato esistenza in vita = CEV

Як отримати у Львові?

Такий сертифікат може вимагатися від пенсіонера, що отримує італійську пенсію через Citibank. Оскільки, з причини карантину, зараз неможливо звернутися до консульських установ Італії, (Сертифікованого свідка Посольства Італії в Україні) як у Львові, так і в Києві, для посвідчення вищевказаної заяви, можна спробувати наступний варіант:

ВИХІД Є! НОТАРІАЛЬНЕ СВІДОЦТВО.

Пенсіонер особисто звертається до нотаріуса (наш нотаріус знаходиться за адресою Дорошенка 44), з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Нотаріус складає таке свідоцтво, посвідчує, і на нього простявляється апостиль. Апостиль проставляється за 3-5 днів.

Після цього виконується нотаріально посвідчений переклад (1-2 дні) на італійську мову, і бажано, також поставити другий апостиль.

(другий апостиль на переклад ще 3-5 днів)

Вартість цієї послуги будь ласка уточнюйте за телефоном!

Таким, чином, хоч і немає 100% гарантій що такий документ приймуть в Італії, досвід показує, що цей шлях достатньо часто влаштовує Італійський банк, і багато пенсіонерів таким чином підтвердили факт життя і продовжили отрмувати пенсію

Увага! Усе вищесказане може не спрацювати для банків/установ США, Ізраїля та Канади. Для посвідчення подібних документів для вищезгаданих країн можна спробувати звернутися до консульств або до відповідних національних спільнот за місцем проживання.

До запровадження карантинних заходів, такий документ посвідчувався одразу на італійському бланку (без потреби в перекладі) наступним чином:

цитата: “…… Citi bank НАДСИЛАЄ КОЖНОМУ ПЕНСІОНЕРУ!!! ІНДИВІДУАЛЬНО БЛАНКИ 1 раз на рік, коли проводиться кампанія.
Зазвичай, такі бланки отримують пенсіонери-українці, які 6 місяців та більше до початку кампанії CEV стали пенсіонерами.
Для продовження отримання в Україні пенсії за час роботи в Італії, Вам обов’язково потрібно САМОСТІЙНО подати цей бланк Сертифікованому свідку Посольства Італії в Україні для заповнення – це єдина уповноважена особа на території України, яка має повноваження заповнювати та завіряти бланки CEV.
Всю інформацію заповнює лише Сертифікований свідок Посольства Італії.
Вам нічого писати на бланку не потрібно.
Звертайтесь із бланком та закордонним паспортом (або іншими документами, у яких вказані Ваші дані латиною) до
ПОСОЛЬСТВО ІТАЛІЇ В КИЄВІ
Консульська канцелярія
вул. Ярославів Вал 32Б 01901 – Київ (метро «Золоті Ворота»)”