Переклад довідки про відсутність коронавірусу – Львів.

Переклад довідки про те, що особа здала тест і не хворіє на коронавірусну хворобу Covid-2019 на польську або німецьку/ англійську/ італійську/ іспанську мови з нотаріальним посвідченням тепер обов’язково знадобиться вам для виїзду за кордон. Замовити переклад такої довідки у Львові можна в нашому бюро перекладів за адресою: Дорошенка 48 або дистанційно, онлайн, просто спочатку надішліть фото довідки нам на вайбер.

В залежності від форми довідки про відсутність коронавірусу, переклад коштує орієнтовно 180-200 гривень, разом з нотаріальним посвідченням і виконується за 1-2 дні.

В довідці обов’язково зазначаються прізвище, ім’я, по батькові особи, що пройшла тестування, її адреса, дата народження, а також дата проведення тесту і його тип, а також найменування і адресу установи, що проводила тестування на коронавірус у Львові, або по області.

Довідка обов’язково повинна бути оригінальна з мокрою печаткою медичної установи, лікаря і підписом лікаря. Ми виконуємо нотаріально посвідчений переклад такої довідки пришиваючи переклад до оригіналу.