Чи Потрібен Апостиль Документів Старого Зразка?

Апостиль старого зразка, Львів


Апостиль документів. Збираєтеся переїхати за кордон, але ваші документи старого зразка? Не хвилюйтеся! Наша команда з міста Львова підкаже чи потрібен апостиль на свідоцтва про освіту, народження та шлюб.

Часто у житті трапляться так, що потрібно переїхати за кордон. Чи то у зв’язку з навчанням, чи то роботою в іншій країні, кожен з нас може зіткнутися з потребою легалізувати свої документи. Найчастіше така необхідність зі свідоцтвами про народження, шлюб та диплом. Проте чи можливо апостилювати такі важливі папери та як найкраще це зробити?

Для початку пригадаймо, що таке апостиль:

Апостиль – це така міжнародна печатка, яку ви використовуєте тоді, коли хочете, щоб документ, виданий у вашій країні, мав юридичну силу і за кордоном. Завдяки цій печатці свідоцтва, довідки та дипломи будуть легалізовані за кордоном. 

Чи Потрібен Апостиль на Дипломі Радянських Часів?

Хочете працювати або навчатися в іншій країні – тоді вам слід буде апостилювати ваш диплом. Саме так ви доведете те, що здобули відповідну освіту. Щодо дипломів старих зразків, отриманих у радянські часи, то апостиль теж може бути необхідним.

Апостиль, свідоцтво старого зразка, Львів

Відповідно до законів держави, в яку ви плануєте вирушити, вам повинен стати у пригоді один з трьох варіантів:

 • Вам проставляють подвійний апостиль, на дипломі й на його перекладі;
 • Ви апостилюєте диплом та нотаріально завіряєте переклад;
 • Ви ставите апостиль на цінному папері, після того, як доповнили його присяжним перекладом і завірили печаткою консула.

Варто зауважити, що середня ціна на апостилювання документів старого зразка від тисячі гривень, у нас ви можете замовити дану послугу за 950 гривень. Результат буде готовий впродовж місяця.

Чи Можна Апостилювати Свідоцтво про Народження Видане в СРСР?

На жаль, на свідоцтво про народження, видане за часів СРСР, апостиль проставити не можна. Однак розглянемо альтернативні варіанти:

 • Апостилювання на свідоцтві про народження на нотаріальній копії. В такому випадку ви використовуєте нотаріальну копію свідоцтва, а потім підшиваєте до нього готовий апостильований лист. Проте не всі країни схвалюють апостилювання на копії документа.
 • Апостилювання дубліката свідоцтва про народження. Для цього вам треба звернутися до органів реєстрації актів цивільного стану та подати заявку на новий дублікат документа, і вже тоді апостилювати.

Чи Потрібно Ставити Апостиль на Свідоцтво про Шлюб Старого Зразка

Так. Вам обов’язково слід апостилювати свідоцтво про одруження по, якщо ви:

Апостиль документів
 • Бажаєте оформити посвідчення особи, щоб проживати за кордоном;
 • Думаєте над розірванням шлюбу;
 • Плануєте возз’єднання з сім’єю;
 • Подаєте заявку на оформлення візи;
 • Збираєтеся стати громадянином іншої країни;
 • Хочете зареєструвати дату народження дітей.

Як і на старому зразку свідоцтва про народження, так і на свідоцтві про шлюб проставити апостиль не можна. Щобільше, такий документ, може бути апостильований як завірена копія нотаріуса. Однак як і у випадку з дипломами, такий варіант в більшості країн не схвалюється, бо апостиль завіряє не сам документ, а тільки підпис нотаріуса. Тому ми радимо оформлювати повторне свідоцтво, щоб проставити апостиль на оригіналі.

Апостиль, Львів

Бюро перекладів ЕКСПРЕС у м. Львів надає послуги проставлення апостиля, перекладу та нотаріального завірення. Для консультації телефонуйте або зв’яжіться з нами по Viber/Telegram за цим номером: 067-86-73-107