Апостиль на медичну довідку

Як поставити апостиль на медичну довідку?

Якщо ви виїжджаєте за кордон і плануєте влаштуватися на роботу, навчатися або маєте на це інші вагомі причини, вам необхідно проставити апостиль на документи.

Для країн, які підписали Гаазьку конвенцію про Апостиль, достатньо поставити штамп Апостиль, який зараз в Україні проставляється в Міністерстві Юстиції та в Міністерстві закордонних справ, а потім вже замовляти переклади у Львові.

Для довготермінової візи та посвідки на проживання в іноземній державі іноді необхідно надати мед. довідку форми 082/о. В такій довідці вказується, що у зазначеної особи немає захворювань що могли би становити загрозу для жителів країни прямування.

Де оформити і отримати медичну довідку?

У Львові довідку форми 082/о потрібно взяти в Обласній клінічний лікарні (тільки там), при цьому попередити, що цей документ потім буде подаватися за кордон. Після цього сам клієнт повинен звернутися особисто до Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул.

Медична довідка

Конопницької, 3. Там цю довідку повинен підписати керівник, обов’язково із зазначенням ПІБ та посади, і поставити гербову печатку департаменту.  

Після цього бюро перекладів «Експрес» допоможе вам проставити апостиль протягом декількох днів.

Щоб отримати медичну довідку форми 082/о необхідно успішно обстежитися у наступніх фахівців:

  • Терапевт.
  • Нарколог;
  • Стоматолог;
  • Дерматолог/Венеролог;
  • Психіатр;

Крім цього необхідно буде здати аналіз крові, зробити флюорографію та інші аналізи за вказівкою терапевта.

Після цього можна робити переклад, наприклад, на іспанську, переклад посвідчуємо нотаріально і ставимо ще один апостиль на переклад. Увага! В окремих випадках в Іспанії приймають переклад виконаний виключно іспанським присяжним перекладачем в Іспанії.