Іноземні мови

Бюро перекладів “Експрес” працює з різними іноземними мовами. Всі вони мають свої особливості, складнощі та робота перекладачів потребує дуже багато досвіду. Станом на сьогодні в світі налічують понад сім тисяч мов. Однак, лише декілька десятків з них є мовами, що мають світове значення.

У Львові, ми перекладаємо з/на наступні мови:

  • Польську –  мову наших західних сусідів. Щорічно до ВНЗ Польщі поступає на навчання кілька десятків тисяч абітурієнтів з України. Величезна кількість договорів, угод укладається між польськими та  українськими компаніями. Дуже багато шлюбів укладається між поляками та українцями, як в Польщі, так і в Україні, у Львові. Багато українців отримують спочатку карту поляка, потім постійне проживаня, а потім і громадянство Польщі. Все це сторює великий ринок перекладів з/на польську мову.
  • Англійську – мову міжнародного спілкування, в нашій агенції англійська мова становить 80% замовлень. Від відносно простих перекладів пакетів документів для консульства та атестатів/дипломів для вступу з ВНЗ за кордон, до дуже серйозних та відповідальних перекладів міжнародних міжурядових договорів, програм транскордонного співробітництва та судових позовів та рішень.
  • Італійську – дуже багато наших співвітчизників настільки обжилися в Італії, що отримавши посвідку на прживання, задумуються над отриманням громадянства Італії. Ми готуємо пакети документів для громадянства (апостиль+акредитований переклад + консульська легалізація)
  • Німецьку – не так багато як на польську чи італійську, але, навпаки з німецької мови перекладається величезна кількість різноманітних інструкції, презентацій, технічних документів для Укрзалізниці, ДСНС, для міста Львова. Євроінтеграція і перехід на європейські стандарти вимагає багато перекладів з німецької мови.