Іноземні мови

ІНОЗЕМНІ МОВИ І ЇХ ПЕРЕКЛАД

Бюро перекладів “Експрес” працює з різними іноземними мовами. Всі вони мають свої особливості, їх складність та специфіка потребують дуже багато перекладацького досвіду.

Львів, вул. Дорошенка 48, тел. +38(067)8673107 VIBER +38(066)6235780
+38(093)4580817

Станом на сьогодні в світі налічують понад сім тисяч мов. Однак, лише декілька десятків з них є мовами, що мають світове значення.

У Львові, ми перекладаємо з/на наступні мови:

ОСНОВНІ МОВИ

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ

АНГЛІЙСЬКА

ЮРИДИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД

НІМЕЦЬКА

НОТАРІАЛЬНО ЗАСВІДЧЕНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПОЛЬСЬКА

ПРИСЯЖНИЙ ПЕРЕКЛАД (ПОЛЬСЬКА)

ЧЕСЬКА

ПЕРЕКЛАД З АПОСТИЛЕМ

РУМУНСЬКА

КОНСУЛЬСЬКА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ

ІТАЛІЙСЬКА

ПЕРЕКЛАД ДЛЯ КОНСУЛЬСТВА

ІСПАНСЬКА

ПЕРЕКЛАД ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

РОСІЙСЬКА

  • Польська –  мова наших західних сусідів. Щорічно до ВНЗ Польщі поступає на навчання кілька десятків тисяч абітурієнтів з України. Величезна кількість договорів, угод укладається між польськими та  українськими компаніями. Дуже багато шлюбів укладається між поляками та українцями, як в Польщі, так і в Україні, у Львові. Багато українців отримують спочатку карту поляка, потім постійне проживаня, а потім і громадянство Польщі. Все це створює великий ринок перекладів з/на польську мову.
  • Англійська – мова міжнародного спілкування, в нашій агенції англійська мова становить 80% замовлень. Від відносно простих перекладів пакетів документів для консульства та атестатів/дипломів для вступу з ВНЗ за кордон, до дуже серйозних та відповідальних перекладів міжнародних міжурядових договорів, програм транскордонного співробітництва та судових позовів та рішень.
  • Італійська – дуже багато наших співвітчизників настільки обжилися в Італії, що отримавши посвідку на проживання, задумуються над отриманням громадянства Італії. Ми готуємо пакети документів для громадянства (апостиль+акредитований переклад + консульська легалізація)
  • Німецька – не так багато як на польську чи італійську, але, навпаки з німецької мови перекладається величезна кількість різноманітних інструкцій, презентацій, технічних документів для Укрзалізниці, ДСНС, для міста Львова. Євроінтеграція і перехід на європейські стандарти вимагає багато перекладів з німецької мови.