Іспанська мова

Переклад на іспанську мову у м. Львів (067)8673107 (032)2610260, бюро перекладів Експрес виконує переклад на іспанську та переклад з іспанської мови на українську мову з нотаріальним засвідченням у Львові.

Якщо ви бажаєте замовити переклад на іспанську мову у Львові, то варто знати наступне:

Для надання документів в офіційні установи Іспанії, на документ обов’язково проставляється апостиль, а потім робиться один з наступних варіантів.

  1. Переклад з нотаріальним засвідченням (до оригіналу/копії) і проставляється другий апостиль. Після цього в Іспанії можливо буде вимагатися легалізація в Українському консульстві а потім ще в Міністерстві закордонних справ Іспанії.
  2. Переклад іспанським присяжним перекладачем на місці в Іспанії, після цього додаткова легалізація не потрібна.
  3. Переклад з легалізацією в консульстві Іспанії в Україні, після цього в Іспанії можливо буде вимагатися легалізація в Українському консульстві а потім ще в Міністерстві закордонних справ Іспанії. В такому разі вигідніше варіант №2.

Якщо переклад на іспанську мову потрібен для консульства для отримання неімміграційної візи, то достатньо засвічення печаткою бюро перекладів, або навіть переклад на англійську мову.

Якщо переклад на іспанську мову подається до іншої іспаномовної країни, то треба уточнять вимоги до перекладу/легалізації в установах такої країни.