Переклад на німецьку мову – Львів

Переклад на німецьку Львів

Переклад з/на німецьку мову у Львові. Німецька мова дуже поширена,  серед перекладацьких замовлень у Львові. На німецьку мову ми перекладаємо, в першу чергу, документи, що готуються для подачі в консульство Німеччини у Львові, та консульство Австрії у Львові.

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Нагадуємо, що майже всі установи/країни, куди можуть подаватися документи з перекладом на німецьку мову, вимагають проставлення Апостиля на оригінал документа до виконання перекладу, а потім, деколи, ще і на переклад.

ТАКОЖ ІНФОРМУЄМО ВАС, ЩО ПЕРЕКЛАД З НОТАРІАЛЬНИМ ЗАВІРЕННЯМ, ЯКИЙ МИ ВИКОНУЄМО В УКРАЇНІ (ЗГІДНО УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА) МОЖЕ НЕ ПРИЙМАТИСЯ В НІМЕЧЧИНІ, АВСТРІЇ, ШВЕЙЦАРІЇ, ТОЩО.

ВИЩЕЗГАДАНІ КРАЇНИ МОЖУТЬ ВИМАГАТИ, ЩОБ ПЕРЕКЛАД НА НІМЕЦЬКУ МОВУ БУВ ВИКОНАНИЙ БЕЗПОСЕРЕДНЬО В КРАЇНІ ПОДАЧІ У МІСЦЕВОГО ПЕРЕКЛАДАЧА.

Ми рекомендуємо попередньо з’ясовувати в країні/установі, куди подається переклад, яке саме оформлення вимагається.

Переклади на німецьку мову свідоцтв ЗАЦС, нотаріальних заяв, дипломів, додатків, довідок, виконуються від 2 до 3 робочих днів (переклад на німецьку з нотаріальним посвідченням не включаючи апостиля

  • Переклад паспортів на німецьку мову
  • Переклад свідоцтв про народження на німецьку мову
  • Переклад атестатів та додатків на німецьку мову
  • Переклад дипломів про вищу освіту на німецьку мову
  • Переклад рішень суду на німецьку мову
  • Переклад технічних інструкцій з німецької мови
  • Переклад закордонного паспорта з німецької мови

Переклад на німецьку мову стандартного документа

стандартний документ – це, наприклад, українське свідоцтво про народження.

200 гривень з засвідченням печаткою агенції
Переклад з нотаріальним посвідченням+ 100 гривень
Переклад з німецької мови текстувід 180 грн. за 1800 знаків
Проставлення апостилю290 гривень (на документи РАЦС)

При підготовці документів:

свідоцтва про народження, заяви про шлюбний стан, та довідки про несудимість, для подачі в органи Німеччини для реєстрації шлюбу слід проставити апостиль на оригінал документа потім виконати нотаріально посвідчений переклад, потім поставити другий апостиль на переклад. Така процедура триває близько 3 тижнів.

Якщо ви бажаєте перекласти документ виданий в Німеччині, наприклад свідоцтво про шлюб, і подати його в Україні в офіційні установи, слід попередньо  проставити на нього апостиль (ще в Німеччині) бо в Україні це вже буде неможливо зробити і такий документ не буде мати юридичної сили.

Переклад різноманітної технічної документації з німецької мови виконується зі швидкістю 2-3 сторінки в день. Переклад презентацій, стандартів, інструкцій з німецької мови на українську також можна посвідчити нотаріально.

Переклад на німецьку для навчання в Австрії: апостиль на оригінал + переклад на німецьку + нотаріальне посвідчення.

Документ виданий німецькою мовою і перекладений в Німеччині (німецьким перекладачем) у Львові в офіційних органах не буде прийнятий. Потрібно буде перезасвідчити такий переклад з німецької на українську у місцевого нотаріуса.

В німецьких офіційних документах, коли зазначаються прізвища імена українців, часто застосовується система транслітерації ISO9, тому не дивуйтесь, що ваше прізвище, наприклад “Петрич” запишуть як Petry? (українська паспортна версія Petrych), це нормально, і це не помилка. В разі необхідності ми теж транслітеруємо по ISO9.