Переклад на китайську мову – Львів

(тимчасово не перекладаємо, перепрошуємо!)

Переклад документів на китайську мову з нотаріальним посвідченням, легалізацією в Міністерстві закордонних справ, Міністерстві юстиції та консульстві Китаю.

Львів, вул. Дорошенка 48, тел. +38(067)8673107 VIBER,

 +38(066)6235780
+38(093)4580817

Бюро перекладів “Експрес” у Львові на вул. Дорошенка 48 пропонує послугу перекладу на китайську мову з повним циклом легалізації: Міністерства + Консульство. Ми перекладаємо особисті документи, свідоцтва дипломи, сертифікати. Вартість і терміни визначаються після розгляду конкретного замовлення індивідуально.

Загалом, процедура виглядає наступним чином:

  1. Клієнт оформляє в нотаріуса довіреність на здійснення легалізації (оплачується нотаріусу окремо).
  2. Оригінали документів передаються нам.
  3. Виконується переклад на китайську мову з нотаріальним посвідченням.
  4. Проставляється печатка легалізації Мін. Юст.
  5. Печатка МЗС.
  6. Проводиться легалізація в консульстві Китаю в Києві.

АПОСТИЛЬ НЕ ПОТРІБЕН

Оскільки Китай не відноситься до країн, що підписали Гаазьку конвенцію про Апостиль, процедура апостилювання для цієї країни не застосовується.

Переклад з китайської

Переклад документів з китайської мови слід виконувати після їх легалізації українськими установами. Легалізований документ буває або українським консульством в Китаї або представництвом МЗС у Львові після відповідних попередніх процедур, що виконуються до остаточної легалізації.

Бюро перекладів “Експрес” пропонує переклад особистих документів на китайську мову. На жаль ми поки не перекладаємо договорів і складних технічних документів в цій мовній парі.