ПЕРЕКЛАД З ЛИТОВСЬКОЇ МОВИ – Львів

(Литовської тимчасово немає в наявності)

Замовити якісний переклад з литовської мови у Львові з нотаріальним засвідченням можна в бюро перекладів “Експрес”.

наша адреса : вул. Дорошенка 48, м. Львів

наші телефони:

тел. +38(067)8673107 VIBER, WhatsApp

 +38(066)6235780
+38(093)4580817

Ми виконуємо переклад різноманітних довідок, свідоцтв, технічних паспортів (свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів). Переклад з литовської засвідчується нотаріально або печаткою бюро перекладів.

Вартість

вираховується виключно після перегляду документа, в кожному випадку індивідуально. Наприклад вартість перекладу невеликого документа (довідки про податкову резиденцію) з литовської мови на українську разом з нотаріальним посвідченням коштує 250-290 гривень.

При замовленні перекладу з литовської мови на українську, просимо надавати написання прізвищ і імен українською мовою (кирилицею). У випадку громадян України –  написання необхідно робити таке як в українських документах особи (паспорті.) У випадку громадян інших країн – написання повинно збігатися з документами, що видані в Україні (наприклад, особі може бути видана посвідка на проживання в 

Україні, або ім’я особи може бути зазначено в статутних документах.)

Строки перекладу

з литовської мови мінімум 3 робочих дні, тому що, якісних перекладачів литовської мови в Україні небагато, і нотаріальне посвідчення перекладу з литовської потребує додаткового часу.

Апостиль

на документи видані в Литовській Республіці не вимагається в Україні згідно закону і не ставиться для України. Апостиль на нотаріально засвідчений переклад з литовської мови що буде виконаний у Львові, також не ставиться. Вимагати апостиль у цьому випадку в Україні не повинні.