РУМУНСЬКА МОВА переклад у Львові

Переклад на румунську мову, з румунської мови у м. Львів, та на молдавську мову і з молдавської мови з нотаріальним посвідченням.

Тимчасово не виконуємо, вибачте за незручності!!!

Телефонуйте: (067) 8673107, (066) 6235780. Бюро перекладів «Експрес» надає послуги перекладу  з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів стандартних документів таких, як:

  • свідоцтв РАЦС/ЗАЦС (про народження, одруження, шлюб тощо),
  • атестатів, дипломів (бакалавра, спеціаліста, магістра, тощо), додатків,
  • нотаріальних заяв (заяв-дозволів на виїзд дитини за кордон, заяв про шлюбний стан та ін.),
  • довідок (про зареєстроване місце проживання, про наявність банківських рахунків, про несудимість і т.д.)

Переклад  Бюро перекладів «Експрес»  виконує протягом від 2 днів, але точний час, необхідний для такого перекладу з з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів, може бути визначений лише після огляду замовлення. Переклад документів з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів засвідчується нотаріально або печаткою Бюро перекладів «Експрес». Апостиль при цьому не вимагається і не застосовується.

Чому ми об’єднуємо надання послуг з перекладу з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів?

Молдовська мова – державна мова в Республіці Молдова. Також Молдовська мова є офіційною у Придністров’ї.

Фактично молдовська мова – це інша назва румунської мови. Все залежить від того, яких політичних поглядів будуть дотримуватися її носії, оскільки це питання радше політичне, аніж лінгвістичне.

У Молдові крапку у цьому питанні  намагався поставити Конституційний суд Молдови, який 05.12.2013 р. ухвалив, що державною мовою Республіки Молдова є румунська. Таке рішення Конституційний суд Молдови прийняв виходячи з того, що Декларація незалежності Молдови, яка має вищу юридичну силу над Конституцією, проголошує, що державною мовою країни є румунська мова. Відповідно до Конституції, державною мовою Республіки Молдова є молдавська мова на основі латинської графіки.

Румунська мова

Проте, це рішення, на жаль, не додало єдності у вирішенні мовного питання у Республіці Молдова, тому маємо одну мову з, як мінімум, двома назвами.

Звісно, не можна казати, що населення Республіки Молдова говорить такою ж румунською мовою як і населення Румунії. Не є ці мови також абсолютно різними. Як вже було сказано, це питання суто політичне. Адже є різні країни, населення яких говорить однією мовою, такі як США, Великобританія, Австралія. Тим не менше, ніхто не заперечує існування американської англійської, її особливостей.

  • Проте зовсім не страшно назвати цю мову молдовською для населення Республіки Молдова, якщо більшість населення Молдови має таке бажання.
  • У будь якому випадку, бюро перекладіва «Експрес» у м. Львів зможе надати Вам якісні послуги з перекладу з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів.