РУМУНСЬКА МОВА переклад у Львові

Переклад на румунську мову, з румунської мови у м. Львів та на молдавську мову і з молдовської мови з нотаріальним посвідченням.

Телефонуйте: (067) 8673107, (032)2610260. Бюро перекладів «Експрес» надає послуги перекладу  з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів стандартних документів таких, як:

  • паспортів,
  • свідоцтв РАЦС/ЗАЦС (про народження, одруження, шлюб тощо),
  • атестатів, дипломів (бакалавра, спеціаліста, магістра, тощо), додатків,
  • нотаріальних заяв (заяв-дозволів на виїзд дитини за кордон, заяв про шлюбний стан та ін.),
  • довідок (про зареєстроване місце проживання, про наявність банківських рахунків, про несудимість і т.д.)

Переклад  Бюро перекладів «Експрес»  виконує протягом від 2 днів, але точний час, необхідний для такого перекладу з з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів, може бути визначений лише після огляду замовлення. Переклад документів з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів засвідчується нотаріально або печаткою Бюро перекладів «Експрес» . Апостиль при цьому не вимагається і не застосовується.

Чому ми об’єднуємо надання бюро перекладів «Експрес» послуг з перекладу з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів?

Молдовська мова – державна мова в Республіці Молдова. Також Молдовська мова є офіційною у Придністров’ї.

Фактично молдовська мова – це інша назва румунської мови. Все залежить від того, яких політичних поглядів будуть дотримуватися її носії, оскільки це питання радше політичне, а ніж лінгвістичне.

У Молдові крапку у цьому питанні  намагався поставити Конституційний суд Молдови, який 05.12.2013 р. ухвалив, що державною мовою Республіки Молдова є румунська. Таке рішення Конституційний суд Молдови прийняв виходячи з того, що Декларація незалежності Молдови, яка має вищу юридичну силу над Конституцією, проголошує, що державною мовою країни є румунська мова. Відповідно до Конституції, державною мовою Республіки Молдова є молдавська мова на основі латинської графіки.

Проте, це рішення, на жаль, не додало єдності у вирішенні мовного питання у Республіці Молдова, тому маємо одну мову з, як мінімум, двома назвами.

Звісно, не можна казати, що населення Республіки Молдова говорить такою ж румунською мовою як і населення Румунії. Не є ці мови також абсолютно різними. Як вже було сказано, це питання суто політичне. Адже є різні країни, населення яких говорить однією мовою, такі як США, Великобританія, Австралія. Тим не менше, ніхто не заперечує існування американської англійської, її особливостей.

Проте зовсім не страшно назвати цю мову молдовською для населення Республіки Молдова, якщо більшість населення Молдови має таке бажання.

У будь якому випадку, бюро перекладів «Експрес» у м. Львів зможе надати Вам якісні послуги з перекладу з/на румунської мови, з/на молдавської мови у м. Львів.