Українська мова – Львів

Переклад  на українську мову у Львові

Агенція перекладів «Експрес», що розташована у м. Львові по вул. Дорошенка 48. виконує переклади документів та текстів з різноманітних іноземних мов на українську мову.

Ціна перекладу залежить від обсягу тексту чи документа, тематики та необхідності нотаріального посвідчення.

Переклад паспорта іноземного громадянина на українську мову від 180 гривень разом з нотаріальним посвідченням включає в себе переклад фотокопію всіх сторінок паспорта і нотаріальне засвідчення обох нотаріальних дій, посвідчення копії і посвідчення підпису перекладача.Переклад тексту, наприклад інструкцій до обладнання чи побутового приладу, оцінюється по знаках з пробілами, 1800 знаків від 100 гривень, за прості тематики, переклади Документів у форматі Word, і до 200 гривень за 1800 знаків, якщо тематика технічна, і наприклад, документ сканований.Більшість свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інших, і іноземних мов на українську мову перекладаються, частіше за все протягом 2 днів, і вартість становить від 180 гривень до 250 гривень, в залежності від країни, що видала.

Важливо пам’ятати, що в Україні офіційними вважаються тільки переклади виконані і посвідчені у встановленому законом порядку, а саме, засвідчені українським нотаріусом. Переклади, що виконані в Росії, та засвідчені російським нотаріусом, в Україні не визнаються. Переклади виконані присяжними перекладачами в Польщі – теж не визнаються в Україні. Те саме стосується Німеччини, Чехії, Іспанії – судові перекладачі які є офіційними для цих країн не є офіційними для України.