Апостиль Львів

Терміновий Апостиль у Львові та Апостиль онлайн.

Апостиль – на диплом, атестат, довідку про несудимість. Апостиль на будь-які документи через Афідевіт!

Апостиль дублікати
Апостиль Львів та онлайн

Документи для апостиля нам можна надіслати також новою поштою, або замовити дублікати онлайн – особиста присутність необов’язкова.

Будь-ласка, попередньо телефонуйте, проконсультуємо.

+38(067)8673107 є VIBER, Telegram

ВАЖЛИВО !!! Якщо Ви бажаєте поставити апостиль на переклад – це вимагає, щоб апостиль був проставлений на оригіналі документа, що перекладався – отже, виходить, що в такому випадку доводиться проставляти два апостиля – один на оригінал – другий на переклад.

ЦІНИ НА АПОСТИЛЬ ЛЬВІВ (КОРОТКО)

Свідоцтва РАЦС шлюб/народження/зміна імені. Але, у разі, якщо в Мін. юст. відсутні зразки підпису на документі, до 20 робочих днів.500 грн.
1-2 дні

(строки змінюються)
Освітні документи
(дипломи та додатки видані після 2002 року за деякими виключеннями)
1 тиждень,
1600 грн.
Освітні документи радянського зразка
та 90х років **
місяць +
1600 грн.
Рішення суду ** 600 грн.
2-3 дні.
Апостиль на електронні довідки про несудимість (через афідевіт)

Замовити довідку про несудимість з мокрою печаткою + апостиль
2 дні.
1400 грн.

2 тижні
2500 грн.
Апостиль на заяви/довіреності /афідевіти500 грн.
1 день

** можлива відмова по рішенням суду і радянським документам.

Апостиль Львів, Апостиль у Львові

ЧУДОВА НОВИНА!!!!! Тепер в нас можна замовити і “Довідку про факт отримання освіти та права на продовження навчання” від Міністерства освіти (і поставити апостиль на неї), ціну уточнюйте за телефоном.

 • Апостиль (м. Львів) проставляється на документи для Італії, Іспанії, Німеччини і інших країн, в яких він вимагається, на офіційні документи: дипломи, атестати, додатки, документи РАЦС, довідки про склад сім’ї та місце проживання, нотаріальні заяви та довіреності.
 • Також можна замовити легалізацію документів у Львові, в консульстві Італії, легалізацію в МЗС/Міністерстві юстиції. Легалізуються всі документи, що видані у Львові, по області, та будь-де в Україн і, що  можуть надаватися в органи закордонних держав, для громадянства, виготовлення посвідок на проживання, чи навчання в ВНЗ.
Апостиль онлайн

детальніша інформація по тел. або у відповідних розділах сайта

 • Консульська легалізація – це ще інша процедура, вона здійснюється шляхом проставлення штампа «АПОСТИЛЬ» та, в разі потреби, печаток Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ.
 • Подвійний апостиль: спочатку апостиль на оригінал документа, а потім на переклад – проставляється при перекладі на іспанську мову, італійську мову, а також, деколи, для подачі документів в польські вищі навчальні заклади
 • перед здійсненням польського присяжного перекладу на документи теж проставляється Апостиль.

Що таке апостиль?

Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється (прикріпляється) на офіційний документ, виданий в певній країні, певним державним органом або навчальним закладом, підтверджуючий цим його справжність. Після проставлення штампа “Апостиль”, документ набуває юридичної сили в країнах що підписали Гаазьку конвенцію від 5 жовтня 1961 року.

Зразок апостиля США (переконайтесь, що на документі, який ви привезли в Україну стоїть такий апостиль) та українського апостиля, для українських документів, що вивозяться закордон.

Замовити Апостиль у Львові можна в офісі бюро перекладів “Експрес” надавши оригінали документів, на які потрібно проставити апостиль. В деяких випадках апостиль проставляється на фотокопії. (Паспорти, водійські посвідчення, свідоцтва РАЦС старого радянського зразка). Так, поставити апостиль на паспорт можна!

Апостиль проставляється наступними офіційними органами у Львові та Києві:

• Міністерство юстиції України –  документи РАЦС і нотаріусів 2-3 роб. дні.

•  Закордонних справ України (МЗС) – довідки про несудимість і прописку (форма 13) 1-2 дні терміновий,  (деякі випадки –  до 1 міс.)

• МОН України, дипломи, атестати додатки: терміновий 3 дні, звичайний 10 днів, (+ кілька днів на доставку до Києва і назад) для радянських док.  – 30 днів і більше.

Апостиль можна поставити тільки на документи, що видані офіційними органами.  Документи видані районними органами Львівської області вимагають перевірки зразків підпису та печатки органа, що видав документ, з цим пов’язані затримки у проставлення апостиля на такі документи. Апостиль на документи, що видані закордоном ставить та країна в якій видавався документ!

ВАЖЛИВО! Згідно Мінської конвенції від 22 січня 1993 зі змінами від 28.03.1997 на території колишнього СНД ані апостиль, ані легалізація, при наданні іноземних документів не потрібні.

До Мінської конвенції входять наступні країни: Російська Федерація, Білорусь, Киргизька Республіка, Азербайджан, Вірменія, Таджикистан, Узбекистан, Молдова, Туркменістан, Грузія.

Для Польщі апостиль також не потрібен (крім документів про освіту)

Корисна Інформація:

 1.  Дипломи апостилюються в Києві в МОН
 2. Апостиль на свідоцтва про шлюб проставляється в м. Львів обласне управління РАЦС
 3.  Довідка про несудимість – Львів МЗС
 4. Легалізація на довідку про місце проживання ставиться в МЗС м. Львів та Київ
 5. Апостиль на нотаріальних документах в м. Львів не ставиться тільки в Києві
 6.  Поставити апостиль на довідки з ЛКП (ЖЕК) не ставиться взагалі
 • Студенти міста Львів та області при подачі документів в ВНЗ Польщі проставляють Апостиль а потім роблять польський присяжний переклад
 • МЗС Львів проставляє Апостиль, але не завжди таку легалізацію приймають в посольствах в Києві, буває так, що немає зразків підпису і печатки.
 • Мін.юст. Львів приймає документи на легалізацію по довіреності.  
 • МЗС Львів приймає документи на Апостиль без довіреності, Апостиль ставиться на оригінали документів, або на нотаріальні копії.