Апостиль Львів

Замовити та терміново поставити Апостиль у Львові можна в бюро перекладів “Експрес” (офіс у Львові в центрі міста), за адресою: вул. Дорошенка 48. 

Телефон Viber +38(067)8673107

(довіреність не потрібна, особиста присутність не потрібна)

ЦІНИ НА АПОСТИЛЬ (КОРОТКО)

Свідоцтва РАЦС шлюб/народження/зміна іменінетерміновий
200 грн.
7 днів
терміновий
290 грн.
2 дні
Атестати та дипломи з додатками
(додаток рахується як окремий документ)
нетерміновий
650 грн.
тариф 10 днів*
терміновий 800 грн.
тариф 3 дні*
уточнюйте будь-ласка

в тел. режимі
Освітні документи радянського зразка та 90х років ** 800 грн.
1 міс.
Рішення суду **нетерміновий
200 грн.
7 днів
350 грн.
2-3 дні.
Апостиль на довідки про несудимість (на даний момент тільки терміновий)300 грн. тижденьтерміновий
650 грн.
1 день
Апостиль на заяви/довіреності /афідевітинетерміновий
200 грн.
7 днів
терміновий
290 грн.
2 дні

** можлива відмова по рішенням суду і радянським документам.

* плюс кілька днів доставка до Києва і назад, до Львова, в залежності від строків роботи кур’єрських служб.

ЧУДОВА НОВИНА!!!!! Тепер в нас можна замовити і “Довідку про факт отримання освіти та права на продовження навчання” від Міністерства освіти (і поставити апостиль на неї), ціну уточнюйте за телефоном.

 • Апостиль (м. Львів) проставляється на документи для Італії, Іспанії, Німеччини і інших країн, в яких він вимагається, на офіційні документи: дипломи, атестати, додатки, документи РАЦС, довідки про склад сім’ї та місце проживання, нотаріальні заяви та довіреності.
 • Також можна замовити легалізацію документів у Львові, в консульстві Італії, легалізацію в МЗС/Міністерстві юстиції. Легалізуються всі документи, що видані у Львові, по області, та будь-де в Україн і, що  можуть надаватися в органи закордонних держав, для громадянства, виготовлення посвідок на проживання, чи навчання в ВНЗ.

детальніша інформація по тел. або у відповідних розділах сайта

 • Консульська легалізація – це ще інша процедура, вона здійснюється шляхом проставлення штампа «АПОСТИЛЬ» та, в разі потреби, печаток Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ.
 • Подвійний апостиль: спочатку апостиль на оригінал документа, а потім на переклад – проставляється при перекладі на іспанську мову, італійську мову, а також, деколи, для подачі документів в польські вищі навчальні заклади
 • перед здійсненням польського присяжного перекладу на документи теж проставляється Апостиль.

Що таке апостиль?

Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється (прикріпляється) на офіційний документ, виданий в певній країні, певним державним органом або навчальним закладом, підтверджуючий цим його справжність. Після проставлення штампа “Апостиль”, документ набуває юридичної сили в країнах що підписали Гаазьку конвенцію від 5 жовтня 1961 року.

Зразок апостиля США (переконайтесь, що на документі, який ви привезли в Україну стоїть такий апостиль) та українського апостиля, для українських документів, що вивозяться закордон.

Замовити Апостиль у Львові можна в офісі бюро перекладів “Експрес” надавши оригінали документів, на які потрібно проставити апостиль. В деяких випадках апостиль проставляється на фотокопії. (Паспорти, водійські посвідчення, свідоцтва РАЦС старого радянського зразка). Так, поставити апостиль на паспорт можна!

Апостиль проставляється наступними офіційними органами у Львові та Києві:

• Міністерство юстиції України –  документи РАЦС і нотаріусів 2-3 роб. дні.

• Міністерство закордонних справ України (МЗС) – довідки про несудимість і прописку (форма 13) 1-2 дні терміновий, 7-10 звичайний (деякі до 1 міс.)

• Міністерство освіти і науки України, дипломи, атестати додатки: терміновий 3 дні, звичайний 10 днів, для радянських док. 30 днів і більше.

Апостиль можна поставити тільки на документи, що видані офіційними органами.  Документи видані районними органами Львівської області вимагають перевірки зразків підпису та печатки органа, що видав документ, з цим пов’язані затримки у проставлення апостиля на такі документи. Апостиль на документи, що видані закордоном ставить та країна в якій видавався документ!

ВАЖЛИВО! Згідно Мінської конвенції від 22 січня 1993 зі змінами від 28.03.1997 на території колишнього СНД ні апостиль, ні легалізація, при наданні іноземних документів не потрібні.

До Мінської конвенції входять наступні країни: Російська Федерація, Білорусь, Киргизька Республіка, Азербайджан, Вірменія, Таджикистан, Узбекистан, Молдова, Туркменістан, Грузія.

Для Польщі апостиль також не потрібен (крім документів про освіту)

Корисна Інформація:

 1. Апостиль на дипломи проставляється в Києві в МОН
 2. Апостиль на свідоцтва про шлюб проставляється в м. Львів обласне управління РАЦС
 3. Апостиль на довідку про несудимість – Львів МЗС
 4. Апостиль на довідку про місце проживання ставиться в МЗС м. Львів та Київ
 5. Апостиль на нотаріальних документах в м. Львів не ставиться тільки в Києві
 6. Апостиль на довідки з ЛКП (ЖЕК) не ставиться взагалі
 • Студенти міста Львів та області при подачі документів в ВНЗ Польщі проставляють Апостиль а потім роблять польський присяжний переклад
 • МЗС Львів проставляє Апостиль, але не завжди таку легалізацію приймають в посольствах в Києві, буває так, що немає зразків підпису і печатки.
 • Мін.юст. Львів приймає документи на легалізацію по довіреності.  
 • МЗС Львів приймає документи на Апостиль без довіреності, Апостиль ставиться на оригінали документів, або на нотаріальні копії.