Апостиль – Львів

Апостиль у Львові – на свідоцтва, довідки, дипломи

можна замовити терміново в бюро перекладів “Експрес” у Львові

за адресою: вул. Дорошенка 48.  телефон Viber +38(067)8673107

 • Апостиль проставляється для Італії, Іспанії, Німеччини і інших країн, в яких він вимагається, на офіційні документи: дипломи, атестати, додатки, документи РАЦС, довідки про склад сім’ї та місце проживання, нотаріальні заяви та довіреності.
 • також можна замовити легалізацію документів в консульстві Італії, легалізацію в МЗС/Мін. Юст. Легалізуються всі документи, що видані у Львові, по області, та будь-де в Україн і, що  мжуть надаватися в органи закордонних держав, для громадянства, виготовлення посвідок на проживання, чи навчання в ВНЗ.

ВАРТІСТЬ АПОСТИЛЯ (КОРОТКО)

Свідоцтво про шлюб250
Довідка про несудимість350
Диплом/атестат650
Рішення суду300

детальніша інформація по тел. або у відповідних розділах сайта

 • Легалізація здійснюється шляхом проставлення штампа «АПОСТИЛЬ» та, в разі потреби, печаток Міністерства юстиції та Міністерства закордонних справ. Зокрема, Апостиль (подвійний) проставляється при перекладі на іспанську мову, італійську мову, а також, для подачі документів в польські вищі навчальні заклади; перед здійсненням польського присяжного перекладу на документи теж проставляється Апостиль.

Що таке апостиль?

Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється (прикріпляється) на офіційний документ, виданий в певній країні, певним державним органом або навчальним закладом, підтверджуючий цим його справжність. Після проставлення штампа “Апостиль”, документ набуває юридичної сили в країнах що підписали Гаазьку конвенцію від 5 жовтня 1961 року.

Зразок апостиля США (переконайтесь, що на документі, який ви привезли в Україну стоїть такий апостиль) та українського апостилю, для українських документів, що вивозяться закордон.

Замовити Апостиль у Львові можна в офісі бюро перекладів “Експрес” надавши оригінали документів, на які потрібно проставити апостиль. В деяких випадках апостиль проставляється на фотокопії. (Паспорти, водійськи посвідчення, свідоцтва РАЦС старого радянського зразка). Так, поставити апостиль на паспорт можна!

Апостиль проставляється наступними офіційними органами у Львові та Києві:

• Міністерство юстиції України (МінЮст)  документи РАЦС і нотаріусів 6-8 роб. днів.

• Міністерство закордонних справ України (МЗС) довідки про несудимість і прописку (форма 13) 1-2 дні терміновий, 7-10 звичайний (деякі до 1 міс.)

• Міністерство освіти і науки України, дипломи, атестати додатки: терміновий 4-5 днів, звичайний 10 днів, для радянських док. 30 днів і більше.

Апостиль можна поставити тільки на документи, що видані офіційними органами.  Документи видані районними органами Львівської області вимагають перевірки зразків підпису та печатки органа, що видав документ, з цим пов’язані затримки у проставлення апостиля на такі документи. Апостиль на документи, що видані закордоном ставить та країна в якій видавався документ!

ВАЖЛИВО! Згідно Мінської конвенції від 22 січня 1993 р. зі змінами від 28.03.1997 на території колишнього СНД ні апостиль, ні легалізація, при наданні іноземних документів не потрібні.

До Мінської конвенції входять наступні країни: Російська Федерація, Білорусь, Киргизька Республіка, Азербайджан, Вірменія, Таджикистан, Узбекистан, Молдова, Туркменістан, Грузія.

Для Польщі апостиль також не потрібен.

Корисна Інформація:

 1. Апостиль на дипломи проставляється в Києві в МОН
 2. Апостиль на свідоцтва про шлюб проставляється в м. Львів обласне управління ЗАЦС
 3. Апостиль на довідку про несудимість – Львів МЗС
 4. Апостиль на довідку про місце проживання ставиться в МЗС м. Львів та Київ
 5. Апостиль на нотаріальних документах в м. Львів не ставиться тільки в Києві
 6. Апостиль на довідки з ЛКП (ЖЕК) не ставиться взагалі
 • Студенти міста Львів та області при подачі документів в ВНЗ Польщі проставляють Апостиль а потім роблять польський присяжний переклад
 • МЗС Львів проставляє Апостиль, але не завжди таку легалізацію приймають в посольствах в Києві, буває так, що немає зразків підпису і печатки.
 • МінЮст Львів приймає документи на легалізацію по довіреності.  
 • МЗС Львів приймає документи на Апостиль без довіреності, Апостиль ставиться на оригінали документів, або на нотаріальні копії.
 • Львів, Київ, Тернопіль, Калуш, Івано-Франківськ – документи ЗАЦС видані в будь-якому місті, перед проставленням Апостиля спочатку повинні бути засвідчені печаткою обласного ЗАЦС. /скасовано/