Переклад з арабської мови – Львів

Переклад –арабська мова – Львів

Переклади з арабської мови та на арабську мову у Львові тепер можна замовити в бюро перекладів “Експрес”. Арабська мова достатньо часто є затребуваною у Львові у зв’язку із тим, що дуже багато осіб готують документи для подорожі та імміграції в арабські країни. Так само як і дуже великий попит на переклад документів з арабської мови саме у Львові.

З більшістю країн, що користуються арабською мовою для спілкування та документообігу Україна не має двосторонніх угод про визнання документів та перекладів, більшість цих країн також не визнають конвенцію про Апостиль. Тому одразу звертаємо вашу увагу на те, що всі офіційні документи що подаватимуться з України в арабські країни і навпаки, підлягатимуть легалізації.

– Зазвичай, процес виглядає наступним чином:-

Отримання офіційного документа в Україні Легалізація в Мінюст та в МЗС Переклад на арабську мову з нотаріальним посвідченням Легалізація перекладу в Мінюст та МЗС Остаточна легалізація в консульстві країни, куди буде подаватися документ. Подача повністю легалізованого документа у відповідній  країні.


Процедура може дещо відрізнятися в залежності від країни та змінюватися з часом, просимо уточняти конкретні вимоги до перекладів у консульствах та офіційних установах закордонних держав.

Отримання іноземного документа в країні, що його видала + легалізація в Мінюст (або його еквіваленті) + МЗВ (або його відповідний еквівалент) іноземної країни
Засвідчення в консульстві України в тій країні, що видала документ. Або вже в Україні в МЗС (за наявності перекладу, поки без нотаріального засвідчення) Після проставлення печатки МЗС або консульства України –  нотаріально посвідчений переклад – документ готовий до подачі в Україні

 Наш перекладач арабської мови є носієм мови, що гарантує високу якість перекладу на арабську мову.

Арабська мова незначним чином відрізняється в залежності від окремої країни, як мінімум, це не викликає проблем.

Позначенням арабської мови на багатомовних сайтах традиційно за замовчуванням є прапорець Королівства Саудівської Аравії – як місце виникнення мови.