Нотаріальний переклад

Нотаріальний переклад – Львів

паспортів, дипломів, довідок, свідоцтв

Львів, вул. Дорошенка 48, тел. +38(067)8673107 VIBER,

 +38(066)6235780
+38(093)4580817

Переклад можна замовити в  бюро перекладів “Експрес”

наші ціни – коротко

Переклад іноземного паспорта на українську мову терміново – 250 гривень, разом з нотаріальним посвідченням, виконується за 1-2 годиниПереклад довідки про несудимість на англійську мову –  200 гривень разом з нотаріальним посвідченням, виконується за 1 годинуПереклад свідоцтва про народження з польської мови на українську мову – 250 гривень, сьогодні на завтра, з нотаріальним засвідченням.

Варіанти нотаріального перекладу

  • Переклад з нотаріальним засвідченням, це коли нотаріус, володіючи певною іноземною мовою, наприклад російською, виконує переклад і засвідчує його вірність. При цьому, переклад виконується на нотаріальному бланку, прикріпляється до фотокопії документа, що перекладається, або до оригінала документа.
  • Переклад з нотаріальним посвідченням вірності підпису перекладача – це коли дипломований перекладач виконує переклад а нотаріус тільки засвідчує вірність його підпису, не відповідаючи за сам переклад. Нотаріально засвідчити можна переклад будь-чого, однак при цьому сам документ чи текст не повинен  містити інформації, що так чи інакше порушує закон. Документи без печаток, не оригінали, і різні складні випадки для нот. посвідчення вимагають декілька днів.
  • Нотаріальні переклади документів з польської мови на українську мову, або в зворотному порядку, є найбільш поширеними у Львові, і пов’язані з високою міграційною та діловою активністю. Вартість стандартного перекладу з нот. засвідченням – від 180 гривень.
  • Замовити нотаріальний переклад можна в офісі бюро перекладів “Експрес” особисто, або відправити замовлення на електронну пошту. Також, в нашого нотаріуса можна замовити інші нотаріальні послуги: довіреність, заява, фотокопія, угода і.т.п.

На нотаріально засвідчений переклад можна також проставити апостиль, за умови що апостиль стоїть на оригіналі.