ЦІНИ

Переклади у Львові. Ціни.

Бюро перекладів “Експрес”, що у місті Львів, пропонує помірні ціни на переклад. Переклад стандартних документів на англійську мову/з англійської мови – від  80 гривень (переклад із засвідченням печаткою агенції). Переклад з нотаріальним посвідченням –  від 180 гривень (Польська/англійська/іспанська/італійська мови до 220 гривень). Більші документи, такі як додатки до дипломів та документи  інших країн від 300-350 гривень, 2-3 робочих дні. Остаточна вартість перекладу визначається при перегляді конкретного замовлення і залежить від багатьох факторів!

 • Для іноземних документів, договорів чи технічних інструкцій точна вартість перекладу визначається тільки після перегляду документа (можна надіслати на електронну пошту) і узгодження всіх умов виконання: термінів, особливостей перекладу документа, вимог клієнта/приймаючих інстанцій до оформлення.
 • Вартість перекладу у Львові може коливатися залежно від тематики перекладу, та якості/типу носія, якщо, наприклад, записи в трудовій книжці зроблені нерозбірливо, або печатки проставлені давно і розмиті від часу,  вартість перекладу такого документа може зрости.
 • Термінові переклади, в той-же день можливі тільки для невеликих документів, свідоцтв, довідок, і тільки для основних, поширених мов: англійська, польська, італійська, іспанська, німецька.

Якщо вам потрібно терміново щось перекласти, не втрачайте час, скануйте ваш документ та надсилайте на нашу електронну пошту, щоб ми почали роботу якнайшвидше.

Переклад стандартної перекладацької сторінки на англійську мову – від 100 грн (1800 знаків з пробілами). анотації, реклама, довідки.

Переклад зовнішньоекономічних договорів – від 150 гривень за 1800 знаків

Ціни на апостиль:

 1. Апостиль на документи РАЦС, свідоцтва про народження, шлюб, розлучення -250 гривень (4-6 роб. днів)
 2. Апостиль на довідку про несудимість – 350 гривень (6-7 днів), або 650 (2-3 дні)
 3. Апостиль на рішення суду – 250 гривень (6-12 роб. днів)
 4. Апостиль на заяву/довіреність (нотаріальну) – 250 гривень (6-12 роб. днів)
 5. Апостиль на атестат/диплом і додаток: по 550 гривень за кожен документ (12 робочих днів), або по 750 гривень (4-5 роб. днів)
 6. Апостиль на медичні документи не ставиться в принципі, за виключенням стандартної довідки про стан здоров’я, встановленої форми, який спочатку засвідчується в Департаменті охорони здоров’я, після чого вже ставиться апостиль (350 грн.)
 7. Апостиль на довідки від сільських рад, 350 грн. від 2 днів – до 2 місяців. (телефонуйте, пояснимо детально)
 8. Апостиль на документи приватних фірм – не ставиться.

Ціна нотаріального посвідчення перекладів проблемних документів, наприклад, документів з США, що не мають апостиля, скан-копій поганої якості, простих текстів, дещо дорожчі. При цьому саме нотаріальне посвідчення потребує + 1 робочий день.

Також, ми можемо поставити апостиль на паспорт, водійське посвідчення і свідоцтва РАЦС старого зразка (проставлення апостиля на нотаріальну копію) така послуга коштує – 300 гривень, виконується від 2х. тижнів.