ПЕРЕКЛАД НА ФРАНЦУЗЬКУ МОВУ – ЛЬВІВ

Замовляйте переклад на французьку у Львові. Офіційний переклад з легалізацією. Перекладаємо всі стандартні документи. Акредитований при консульстві Франції перекладач.

Львів, вул. Дорошенка 48, тел. +38(067)8673107 VIBER,

 +38(066)6235780
+38(093)4580817

Ми пропонуємо 2 варіанти:

                    Акредитований переклад

Переклад на французьку виконаний перекладачем акредитованим при консульстві Франції. Такий переклад бажано робити для українських документів які будуть подаватися до офіційних установ Франції. В такому випадку, на українські документ обов’язково проставляється Апостиль. Замовити Апостиль можна в нас. Без Апостиля українські документи в Франції будуть недійсними. Для стандартних документів: свідоцтв, дипломів, вартість становить в середньому 600 гривень і термін виконання 1-2 дні. Нестандартні документи: додатки до дипломів, медичні довідки, довіреності, заяви – оцінюються індивідуально після перегляду конкретного документа.

          Нотаріально посвідчений переклад

Переклад на французьку або з французької на українську виконаний звичайним дипломованим перекладачем з нотаріальним посвідченням. Для подачі документів до українських установ, необхідно виконувати нотаріально посвідчений переклад на українську мову. На французькому документі при цьому повинен бути поставлений Апостиль (проставляється заздалегідь ще в Франції.) Для стандартних документів вартість становить в середньому 250 гривень і термін виконання 1-2 дні. Нестандартні – оцінюються після перегляду сканів/фото.

Остаточна вартість і терміни перекладу визначаються виключно в момент подачі замовлення, а у випадку нестандартних документів і великих пакетів документів – після перегляду перекладачем.

Французька мова є офіційною мовою населення Франції, франкомовного населення Канади, Швейцарії, Також французькою спілкується населення багатьох країн Африканського континенту, Карибського регіону (наприклад Гаїті). 29 країн використовують французьку мову як державну.