Переклад Online

ЗАМОВИТИ ПЕРЕКЛАД ОНЛАЙН

Якщо вам незручно або неможливо приїхати до Львова для консультації – найкращий варіант, це замовити переклад онлайн! Надсилайте замовлення на електронну пошту:  Express.pereklad@gmail.com

(Однак, не всі види перекладів можна замовити онлайн, для деяких потрібно обовязково надати оригінали документів, будь-ласка уточнюйте в тел. режимі!)

телефон VIBER+38(067)8673107

Дистанційно можна замовити не тільки переклад, але і багато іншого!

  1. Апостиль на деякі види документів через нот. копію.
  2. Виготовлення, витребування документа.
  3. Отримання дубліката, за дорученням.

ОСНОВНІ МОВИ

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ

АНГЛІЙСЬКА

ЮРИДИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД

НІМЕЦЬКА

НОТАРІАЛЬНО ЗАСВІДЧЕНИЙ ПЕРЕКЛАД

ПОЛЬСЬКА

ПРИСЯЖНИЙ ПЕРЕКЛАД (ПОЛЬСЬКА)

ЧЕСЬКА

ПЕРЕКЛАД З АПОСТИЛЕМ

РУМУНСЬКА

КОНСУЛЬСЬКА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ

ІТАЛІЙСЬКА

ПЕРЕКЛАД ДЛЯ КОНСУЛЬСТВА

ІСПАНСЬКА

ПЕРЕКЛАД ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

РОСІЙСЬКА

                    Переклад закорд. паспорта

Жителі міст Львівської області: Мостиська, Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Яворів, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка та Львівської області можуть замовити переклад та проконсультуватися за телефонами +38(066)6235780+38(093)4580817

Якщо ви знаходитесь в Італії чи в Іспанії, то дистанційна послуга отримання дублікатів саме для вас.

  • отримання дубліката
  • апостиль
  • переклад

Наш офіс знаходиться у Львові, але якщо ви в іншому місті, відправляйте нам скан вашого документа і контактний номер телефону, ми виконаємо для вас переклад з нотаріальним засвідченням або польський присяжний переклад. Оплата на офіційний розрахунковий рахунок, доставка Новою поштою та Експрес-Мейл по області та всій Україні.

Бюро перекладів Експрес приймає і виконує замовлення з перекладу документів в режимі онлайн, як в електронному вигляді, так і з кур’єрською доставкою (якщо потрібно нотаріальне засвідчення  до оригіналу документа)

Відправте ваше замовлення на адресу express.pereklad@gmail.com і протягом 10-30 хвилин ви отримаєте відповідь про ціну і терміни виконання замовлення, а також про варіанти оплати.