ВАКАНСІЇ ДЛЯ ПЕРЕКЛАДАЧІВ У ЛЬВОВІ

Потрібен перекладач хорватської мови з дипломом. (Можна без досвіду роботи)

Якщо ви шукаєте роботу, вакансії перекладача у Львові (Львів та дистанційно), і у вас є необхідні знання іноземних мов, і, бажано,Вакансії переклад Львів профільна вища освіта, будь-ласка надсилайте ваші запити на наш e-mail. Бюро перекладів “Експрес” може запропонувати багато пропозицій для роботи фрілансером перекладачем у Львові або віддалено.

Наразі є наступні вакансії для перекладачів:

  • перекладач для письмової роботи, можна з невеликим досвідом, текстів, документів, з/на англійську мову, можливо без досвіду але з дипломом з зазначеною кваліфікацією “перекладач”. Передбачається навчання та підготовка. Робота із стандартними документами.
  • перекладач з досвідом, для перекладу договорів, рішень суду, статутів, освіта необов’язкова, головне наявні практичні знання та досвід. Мова – англійська та інші європейські. Робота фрілансерська – віддалена.
  • перекладач для усного послідовного перекладу , диплом перекладача – обов’язковий, робота з усного перекладу угод, нотаріальних правочинів і.т.п. Можливо без диплому але з досвідом, див. наступний пункт.
  • ми також завжи раді запросити до співпраці перекладачів-синхроністів з різних поширених/європейських мов.

Також, наша агенція зацікавлена в співпраці з іншими перекладацькими агенціями та незалежними фахівцями з перекладу. Будемо раді Вашим резюме та пропозиціям!)