Терміновий переклад у Львові.

Терміновий переклад у м. Львів виконає Бюро перекладів “Експрес”. Швидкий переклад стандартних документів (офіс м. Львів) або договорів, резюме, сертифікатів якості, пакетів для еміграції дистанційно в режимі “онлайн”.

Для швидкого оформлення замовлення просто сфотографуйте ваш документ і надішліть нам на вайбер. Ми вам повідомимо:

Терміновий переклад Львів
 1. можливість виконання такого перекладу.
 2. вартість
 3. терміни
 4. що ще потрібно для виконання перекладу.

Що таке терміновий переклад?

Для різних документів/текстів терміновість різна:

 • Паспорти іноземців: 1 день (протягом дня), 350 гривень (переклад з нотаріальним посвідченням), це стосується всіх паспортів де інформація наявна англійською мовою: турецьких, грузинських, громадян США, Британії, Польщі, але, крім азербайджанських, узбецьких, таджицьких інших в яких є відомості національними мовами яких ми на жаль не перекладаємо. Паспорти громадян РФ – уточнюйте ціну будь ласка окремо!
 • Терміновий переклад невеликого договора за 1 добу, це теж реально: в мовних парах англ./укр. або англ./польська. Ціна сторінки 1800 знаків з пробілами буде 200 грн. Ми можемо виконати до 15 сторінок перекладу за добу.
 • Терміновий переклад документів для візи: витяги, виписки, документи РАЦС, для візи в Британію/США/Канаду: сьогодні-на завтра по 100-150 грн. Протягом дня: 200-300 грн.

Особливі випадки термінового перекладу:

 • Терміновий присяжний переклад на польську мову – 2 робочих дні. Терміновий апостиль на документи освіти – 1 тиждень.
 • Переклад довідки про несудимість терміново 1 година – 300 гривень.
 • Будь-ласка попередньо телефонуйте, і уточнюйте можливість виконання термінового перекладу.
 • Терміновий переклад договору – це приблизно 10 перекладацьких сторінок на добу. Одна перекладацька сторінка це 1800 символів з пробілами.
 • Нотаріальне посвідчення перекладу – це + 1 година часу.

Усний терміновий переклад

Виклик англомовного дипломованого перекладача для виконання усного перекладу в нотаріуса, наприклад угоди або довіреності – 1000 грн. за 30 хв.