ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ – ЛЬВІВ

Замовити довідку про несудимість у Львові. (Виключно для подачі закордон і для візи + за необхідності, апостиль + переклад). Довідку можна замовити у Львові за дорученням в терміновому порядку за 2-3 робочих дні, уточнюйте вартість послуги в телефонному режимі!

 Апостиль на довідку про несудимість проставляється за 2 дні (в терміновому режимі в МЗС м. Львів – 650 грн.) або тиждень (в звичайному режимі -350 грн.).  Після цього можна виконувати переклад і/або легалізацію для потрібної мови/країни.

Що таке довідка про несудимість?

Довідка про несудимість (ДПН) – це документ виданий Міністерством внутрішніх справ України, або іншої країни, що містить відомості про наявність судимостей і кримінального провадження щодо певної фізичної особи. Англійською мовою довідку про несудимість можуть називати Police Certificate, Clean Record Certificate, Convictions Record,  або іншою подібною назвою, якщо в вашому переліку документів вказагл щось подібне, то срокше за все від вас вимагають сема довідку про відсутність судимості. Довідка про несудимість у м. Львів може знадобитися для візових центрів та консульств.

Для чого потрібна Довідка про несудимість?

Довідку про несудимість (Львів) можуть вимагати для потреб працевлаштування, для консульств іноземних держав, для отримання візи, для подання в установи іноземних держав, наприклад, для набуття громадянства. Для дозволу на зброю.

Скільки дійсна Довідка про несудимість?

В залежності від місця подачі довідка про несудимість дійсна від 3х до 6 місяців.

Це залежить від політики органу/установи/країни, куди подається така довідка про несудимість.

Ми виконуємо апостиль і переклад довідки про несудимість у Львові з нотаріальним посвідченням на:

  1. італійську мову
  2. іспанську мову
  3. чеську мову
  4. польську мову
  5. англійську мову
  6. німецьку мову
  7. Присяжний переклад на іспанську мову Traducción jurada

Також, в нас можна замовити переклад довідки про несудимість на італійську мову з апостилем і легалізацією в консульстві Італії в Києві. (до 2-х місяців)

Також, ми можемо замовити для вас довідку про несудимість з Польщі, або, за вашим дорученням отримати/витребувати документи РАЦС/судові рішення/довідки з ЦНАП у Львові.