ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ ЛЬВІВ

Замовити довідку про несудимість у Львові терміново (онлайн). Поставити апостиль  + переклад на іноземну мову.

Будь ласка телефонуйте +38(067)8673107 VIBER

Замовлення термінової довідки про несудимість можна зробити онлайн.

650 гривень – термінове витребовування за дорученням (2-3 дні). Переклад на чеську – 250 грн, з нотаріальним завіренням.

Для агенцій можемо надіслати прайс з партнерськими цінами.

 Апостиль на довідку про несудимість проставляємо за 2 дні в терміновому режимі в МЗС м. Львів (у разі якщо Львівське представництво МЗС працює).  Після цього можна виконувати переклад і/або легалізацію для потрібної мови/країни.

Що таке довідка про несудимість?

Довідка про несудимість (ДПН) – це документ виданий Міністерством внутрішніх справ України, або іншої країни, що містить відомості про наявність судимостей і кримінального провадження щодо певної фізичної особи. Англійською мовою довідку про несудимість можуть називати Police Certificate, Clean Record Certificate, Convictions Record,  або іншою подібною назвою, якщо в вашому переліку документів вказано щось подібне, то скорше за все, від вас вимагають саме довідку про відсутність судимості. Довідка про несудимість у м. Львів може знадобитися для візових центрів та консульств.

Для чого потрібна Довідка про несудимість?

Довідку про несудимість (Львів) можуть вимагати для потреб працевлаштування, для консульств іноземних держав, для отримання візи, для подання в установи іноземних держав, наприклад, для набуття громадянства. Для дозволу на зброю.

Скільки дійсна Довідка про несудимість?

В залежності від місця подачі, довідка про несудимість дійсна від 3х до 6 місяців.

Це залежить від політики органу/установи/країни, куди подається така довідка про несудимість.

Ми виконуємо апостиль і переклад довідки про несудимість у Львові з нотаріальним посвідченням на:

  1. італійську мову
  2. іспанську мову
  3. чеську мову
  4. польську мову
  5. англійську мову
  6. німецьку мову

Також, в нас можна замовити переклад довідки про несудимість на італійську мову з апостилем і легалізацією в консульстві Італії в Києві. (до 2-х місяців)

В нашій агенції (у Львові) також можна витребувати дублікати документів РАЦС і довідки про несудимість з Польщі.

Для Словаччини та Хорватії на довідку про несудимість ставиться апостиль. А переклад рекомендується виконувати на місці (в країні подачі).