ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ В ПОЛЬЩІ

Довідка про несудимість з Польщі + Апостиль + переклад, може вимагатися для будь яких потреб працевлаштування/еміграції як в Україні так і в країнах ЄС.

Польська довідка про несудимість засвідчує, що в кількох реєстрах Польського уряду (Державного судового реєстру) відсутні (або наявні) відомості про правопорушення певної особи в незалежності від її громадянства.

Апостиль на таку довідку проставляється для використання в країнах Європи, окрім України, Чехії, та ще деяких держав, з якими Польща має двосторонні угоди.

Переклад такої довідки, наприклад, на чеську мову – для подачі в консульство Чехії у Львові. 500 гривень – 2 роб. дні. (ціна нотаріального посвідчення включена)

Вартість підготовки документів для отримання довідки 1500 гривень. (2-3 дні.) + доставка довідки до України – 2-3 дні.

Вартість проставлення штампу Апостиль на польську довідку про несудимість – 1500 гривень (наразі – до тижня)

Якщо за запитом особи на отримання довідки проводиться додаткова перевірка Міністерством юстиції Польщі, то видача довідки про несудімість може бути затримана на період до тижня часу. Часто це повязано з тим, що особа таки притягувалася до відповідальності за певні злочини або правопороушення, або просто відбувся збіг прізвища, імені, дати народження із особою, яка має записи в реєстрі правопорушень. У будь-якому випадку в довідці зазначається фактичне становище щодо судимостей на поточний момент часу.

Часто, для подачі документів в консульство Чехії замовляють ще українську ДПН.