ЛЕГАЛІЗАЦІЯ (Апостиль) ЧЕРЕЗ АФІДЕВІТ – ЛЬВІВ

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТА АПОСТИЛЬ ДОКУМЕНТІВ ЧЕРЕЗ АФІДЕВІТ

Поставити апостиль на витяг про несудимість можна через афідевіт. Але попередньо проконсультуйтеся, чи конктретно для Вашої потреби підходить така процедура.

Переваги апостилювання через нотаріальний афідевіт в Міністерстві Юстиції – це простота і швидкість. Вся подача дистанціно, і виконується процедура 1-2 дні, порівняно з 2-ма тижня апостилювання через МЗС.

Тенденція переходу на документообіг без печаток і навіть без підписів спостерігається в Україні останнім часом. Така практика створює багато проблем при подачі документів за кордон. Оскільки, майже всі іноземні установи вимагають, щоб документ було тим чи іншим чином легалізовано (апостильовано), а легалізація або апостиль передбачають перевірку справжності підпису і печатки на документі, виходить, що документ без мокрого підпису і печатки, стає неможливо апостилювати і подати до установ іноземних держав.

Афідевіт

До документів без печатки зараз відносяться витяги про несудимість, про право власності, багато витягів про реєстрацію підприємства, поліцейські довідки про штрафи ПДР  і ще багато так званих “електронних документів.” Уряд також планує взагалі “відмовитись” від довідок про відсутність судимості і про прописку. Все це створює катастрофічні наслідки для осіб, які подають документи наприклад в Італію, на громадянство або на возз’єднання сім’ї. Неможливо апостилювати –  неможливо легалізувати в консульстві – неможливо подати документи в Італії.

Але вихід є!

Легалізація через афідевіт:

Документ, що не містить печатки прикріплюється нотаріусом до афідевіту (свідчення під присягою яке приносить третя особа) в якому особа повідомляє про те, що факти, що містяться в прикріпленому документі є вірними і сам документ є справжнім, а нотаріус засвідчує справжність підпису такої особи і скріплює цей документ власним підписом і печаткою.

Після цього на афідевіт ставиться апостиль або інший вид легалізації.

Для того щоб зробити легалізацію через афідевіт у Львові потрібно:

  • оригінал документа
  • паспорт + ідентифікаційний код
  • 1-2 години  часу.