Італійська пенсія у Львові

Де оформити італійську пенсію в Україні? у Львові!

Оформлення документів для отримання італійської пенсії  проводиться у Львові за адресою вул. І. Франка буд. 15. Години роботи: Пн. Вт. Чт. 10:00-13:00 14:00-17:00 Номер телефону (050) 3374575

Перелік необхідних документів:

  1. Пермессо
  2. Довідка з місця проживання (Додаток до форми 13) з перекладом і подвійним апостилем.
  3.  Потрібно відкрити рахунок у банку.
  4. (Увага! перелік документів може змінюватись, уточнюйте за вказаним вище номером телефону)

Бюро перекладів “Експрес” виконає для вас переклад на Італійську мову з нотаріальним посвідченням і проставить апостиль на всі необхідні документи.

Вимоги до документа: Щоб проставити апостиль на довідку про місце проживання, документ (довідка) повинен бути оформлений на відповідному бланку з гербовою печаткою і підписом посадової особи. У разі, якщо в базі даних МЗС відсутні зразки підписів і печаток посадової особи, апостиль проставляється під запит і строки його підготовки значно подовжуються.

Ціни і терміни: 

Нетерміновий апостиль – 350 гривень, 6-7 робочих днів (за умови, що зразки підписів є в наявності, якщо немає – то довше на тиждень або навіть більше)

Переклад з нот. посвідченням на італійську мову 250 гривень (для стандартних довідок про місце проживання)

Другий апостиль (Міністерства Юстиції) –  250 гривень, 5-10 робочих днів.

ОТЖЕ, ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ:

  • за подвійний апостиль з перекладом – 900 гривень нетерміновий,  (більше місяця)
  • 1200 -терміновий (3 тижні)

Також в бюро перекладів “Експрес” можна замовити переклад з консульською легалізацією в Консульстві Італії в Києві. Акредитований переклад освітніх документів для отримання “Ді Валоре”, включно з самою процедурою отримання “Ді Валоре”.

Також ми можемо, за вашим дорученням, витребувати в різних державних органах необхідні для вас документи. Це може бути особливо зручним якщо ви знаходитесь за кордоном і не можете приїхати в Україну особисто.