Італійська пенсія у Львові

Де оформити італійську пенсію в Україні? у Львові!

Де оформити італійську пенсію в Україні? Єдиним офіційним офісом, що надає цю послугу безкоштовно є ГО “Агенція “Дамо раду” у Львові, партнер Patronato ACLI!

Оформлення документів для отримання італійської пенсії за час роботи в Італії, проводиться у Львові за адресою вул. І. Франка буд. 38/5 перший поверх. На час карантину – працюють дистанційно. Для отримання інформації телефонуйте (050) 337 45 75 у пн., вт., чт. з 14:00 до17:00 год. За цим номером є вайбер для письмових запитань.

Перелік необхідних документів для pensione di vecchiaia sistema calcolo contributivo – emigrati rimpatriati:

  1. Довідка з комуни про зняття з реєстрації у звязку з поверненням в Україну.
  2. Довідка про реєстрацію місця проживання (Додаток до форми 13) з перекладом і подвійним апостилем.
  3. (Увага! перелік документів надається Агенцією кожній особі індивідуально, згідно списку попереднього запису). Інформацію уточнюйте за вказаним номером телефону.)

Бюро перекладів “Експрес” виконає для вас переклад на Італійську мову з нотаріальним посвідченням і проставить апостиль на всі необхідні документи.

Вимоги до документа: Щоб проставити апостиль на довідку про місце проживання, документ (довідка) повинен бути оформлений на відповідному бланку з гербовою печаткою і підписом посадової особи. У разі, якщо в базі даних МЗС відсутні зразки підписів і печаток посадової особи, апостиль проставляється під запит і строки його підготовки значно подовжуються.

Ціни і терміни: 

Нетерміновий апостиль – 300 гривень, 6-7 робочих днів (за умови, що зразки підписів є в наявності, якщо немає – то довше на тиждень або навіть більше) Терміновий 600, 1-2 дні.

Переклад з нот. посвідченням на італійську мову 250 гривень (для стандартних довідок про місце проживання)

Другий апостиль (Міністерства Юстиції) –  260 гривень, 1-2 робочих дні.

ОТЖЕ, ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ:

  • за подвійний апостиль з перекладом – 800 гривень нетерміновий,  (два-три тижні)
  • 1110 -терміновий (6-7 днів)

Також в бюро перекладів “Експрес” можна замовити переклад з консульською легалізацією в Консульстві Італії в Києві. Акредитований переклад освітніх документів для отримання “Ді Валоре”, включно з самою процедурою отримання “Ді Валоре”.

Також ми можемо, за вашим дорученням, витребувати в різних державних органах необхідні для вас документи. Це може бути особливо зручним якщо ви знаходитесь за кордоном і не можете приїхати в Україну особисто.