Італійська пенсія у Львові

Де оформити італійську пенсію в Україні? у Львові!

Де оформити італійську пенсію в Україні? Єдиним офіційним офісом, що надає цю послугу безкоштовно є ГО “Агенція “Дамо раду” у Львові, партнер Patronato ACLI!(050) 337 45 75

Оформлення документів для отримання італійської пенсії за час роботи в Італії, проводиться у Львові за адресою вул. І. Франка буд. 38/5 перший поверх. На час карантину – працюють дистанційно. Для отримання інформації телефонуйте (050) 337 45 75 у пн., вт., чт. з 14:00 до17:00 год. За цим номером потрібно виключно писати на вайбер.

Перелік необхідних документів для pensione di vecchiaia sistema calcolo contributivo – emigrati rimpatriati:

  1. Довідка з комуни про зняття з реєстрації у звязку з поверненням в Україну.
  2. Довідка про реєстрацію місця проживання (Додаток до форми 13) з перекладом і подвійним апостилем.
  3. (Увага! перелік документів надається Агенцією кожній особі індивідуально, згідно списку попереднього запису). Інформацію уточнюйте за вказаним номером телефону.)

УВАГА!!! Бюро перекладів “Експрес” розмістило цю інформацію на даній сторінці виключно для Вашої зручності, з дозволу та за погодження агенції “Дамо Раду”.

МИ НЕ ЗАЙМАЄМОСЬ ОФОРМЛЕННЯМ ПЕНСІЇ І КОНСУЛЬТАЦІЯМИ З ЦЬОГО ПРИВОДУ, МИ ТІЛЬКИ ПЕРЕКЛАДАЄМО І АПОСТИЛЮЄМО ДОКУМЕНТИ.

Вимоги до документа: Щоб проставити апостиль на довідку про місце проживання Ф13, документ (довідка) повинен бути оформлений на відповідному бланку з гербовою печаткою і підписом посадової особи. У разі, якщо в базі даних МЗС відсутні зразки підписів і печаток посадової особи, апостиль проставляється під запит і строки його підготовки значно подовжуються.

Ціни і терміни: 

Терміновий апостиль на довідку Форма 13 – 600 грн, 1-2 дні, за умови, якщо є зразки підписів особи, що видала довідку..

Переклад з нот. посвідченням на італійську мову 250 гривень (для стандартних довідок про місце проживання)

Другий апостиль (Міністерства Юстиції) –  260 гривень, 1-2 робочих дні.

ОТЖЕ, ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ:

  • 1100 – переклад довідки про місце проживання з подвійним апостилем. (мінімум 2 тижні)

Також в бюро перекладів “Експрес” можна замовити переклад з консульською легалізацією в Консульстві Італії в Києві. Акредитований переклад освітніх документів для отримання “Ді Валоре”, включно з самою процедурою отримання “Ді Валоре”.

Також ми можемо, за вашим дорученням, витребувати в різних державних органах необхідні для вас документи. Це може бути особливо зручним якщо ви знаходитесь за кордоном і не можете приїхати в Україну особисто.